Vychází CD z 9. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora 2016!

Již tradičně vychází v adventním čase CD s nahrávkami z Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora. Na CD z devátého ročníku festivalu najdete skladby Antonína Dvořáka, Ernö Dohnányiho a Bedřicha Smetany, které zazněly na koncertech v kapli Božího těla, refektáři Jezuitské koleje a chrámu sv. Barbory v červnu 2016.

.
Z nahrávky na Vás promluví interpretace Jana Mráčka, Jakuba Fišera, Karla Untermüllera, Michela Raisona, Kateřiny Javůrkové, Lukáše Poláka, Hamishe Milneho, Konstantina Lifschitze, Terezie Fialové a Ayly Bártové. Unikátní CD bude možné si objednat již od 12. prosince na webových stránkách festivalu.

10. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora odstartuje v sobotu 3. června 2017 tradičně komorním koncertem v kapli Božího těla a během týdne (do neděle 11. června) se odehraje deset koncertů (v chrámu sv. Barbory, Galerii Středočeského kraje a kostele sv. Jakuba). Dramaturgii i pro jubilejní 10. ročník připravuje umělecký ředitel vynikající violoncellista Jiří Bárta. První verze programu bude zveřejněna před Vánoci, definitivní program tištěné verzi dostanou zájemci během března 2017. Předprodej vstupenek bude zahájen do konce března 2017.

(pr)

Booklet CD…

Připomeňte si atmosféru 9. ročníku festivalu v naší fotogalerii…

.